LOGOS EXPO Center ցուցահանդեսային ընկերությունը և ՀԱԳՄ (Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների միությունը) սեպտեմբերի 3-5-ը Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում կանցկացնի «ARMENIA EXPO 2010» տասներորդ ունիվերսալ տարածաշրջանային առևտրաարդյունաբերական ցուցահանդեսային ֆորումը:
«ARMENIA EXPO 2010»` իրավամբ համարվում է ամենախոշորը տարածաշրջանում, որի անցկացման ծավալները և իրական նշանակությունը դժվար է չգնահատել: Ի տարբերություն այլ նմանատիպ միջոցառումների, որոնք նեղ մասնագիտացված են և լիովին պատկերացում չեն տալիս Հայաստանի ողջ արդյունաբերական ներուժի մասին, «ARMENIA EXPO»-ն ընդգրկում է գրեթե բոլոր ոլորտները:
Այս ցուցահանդեսը ամեն տարի լայն հնարավորություն է տալիս մասնակից ձեռնարկություններին ներկայացնելու նոր տեխնոլոգիաներ, համակարգեր և բաղադրամասեր, ինչպես նաև նորագույն լուծումներ` արդյունաբերության տարբեր ոլորտներում:
Միջոցառմանը մասնակցելու են ավելի քան 150 տեղական և օտարերկրյա կազմակերպություններ, ընկերություններ և միություններ:
Ցուցահանդեսային ֆորումը կանցկացվի ՀՀ կառավարության աջակցությամբ: Այս մասին հաղորդում է LOGOS EXPO Center –ի մամլո ծառայությունը:

4 Август 2010 - 13:22 AMT
Выставочная компания LOGOS EXPO Center и Союз промышленников и предпринимателей Армении 3-5 сентября 2010 года проведут десятый универсальный региональный торгово-промышленный выставочный форум «ARMENIA EXPO 2010». Как сообщает пресс-служба LOGOS EXPO Center, выставка является крупнейшей в регионе и представляет практически все сферы промышленности.
“Идея объединения отдельных экспозиций в крупнейшую промышленную выставку позволяет участникам снизить маркетинговые затраты, представляя товары и услуги своей компании”, – говорится в сообщении.
Выставочный форум пройдет при официальной поддержке правительства РА. “ARMENIA EXPO 2010” пройдет в спортивно – концертном комплексе им. Карена Демирчяна в Ереване. В мероприятии примут участие более 150 местных и иностранных компаний.