10 Օգոստոս 2010 - 08:15 AMT
«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրի հերթական փուլի ավարտի մասին:
2010թ-ի սկզբից Երևանում և շրջաններում վերանորոգվել է վաճառքի և սպասարկման 67 գրասենյակ: Մեծամոր քաղաքում բացվել է Beeline նոր գրասենյակ, իսկ 8 բնակավայրում դրանք տեղափոխվել են հաճախորդների համար ավելի հարմարավետ վայրեր:
82 գրասենյակում տեղադրվել են ինտերնետ ծառայությունների փորձարկման ցուցադրական գոտիներ, ինչպես նաև առևտրային գոտիներ, որոնք հնարավորություն են ընձեռում ձեռք բերել հեռախոսներ, համակարգիչներ և նոութբուքեր տարաժամկետ վճարման համակարգով, հաղորդում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
«Գրասենյակներում վերասարքավորման աշխատանքներ կատարելիս մենք, որպես ինտեգրված օպերատոր, առաջնորդվել ենք Beeline ծառայությունների հանդեպ աճի ավելացմամբ: Մենք անում ենք ամեն հնարավորը, որպեսզի Beeline ցանկացած գրասենյակում` լինի դա մայրաքաղաքի կենտրոնում թե հեռավոր շրջանում, մեր հաճախորդները իրենց հարմարավետ զգան և ստանան անձնակազմի մասնագիտացված մոտեցում»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այսօր Հայաստանում գործում է վաճառքի և սպասարկման 83 գրասենյակ, որոնցից 24-ը Երևան քաղաքում, իսկ 59-ը` մարզերում: Ընկերության հաճախորդները կարող են դիմել մեր գրասենյակներ ամենատարբեր հարցերով` ֆիքսված և շարժական կապին միանալու, ինտերնետ հասանելիության ծառայություններից օգտվելու կամ կատարված հեռախոսազանգերի վերծանումներ ստանալու համար: Հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրի շրջանակում գրասենյակների վերասարքավորման աշխատանքների զուգահեռ իրականացվում են վաճառքի ցանցի ընդլայմանը և անձնակազմի վերապատրաստմանն ուղղված ծրագրեր:

10 Август 2010 - 08:15 AMT
С начала 2010 года отремонтировано 67 офисов продаж и обслуживания (ОПиО) ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) в Ереване и регионах. В городе Мецамор открыт новый офис Beeline, еще в 8 населенных пунктах офисы перемещены в более удобные для клиентов места.
В 82-х офисах Beeline установлены демонстрационные зоны для тестирования интернет–услуг, а также коммерческие зоны, где можно приобрести телефонные аппараты, компьютеры и ноутбуки в рассрочку.
«Обновляя офисы, мы руководствуемся возросшим спросом на услуги Beeline как национального интегрированного оператора связи. Мы делаем все, чтобы в любом из наших офисов, будь то в центре столицы или отдаленном регионе, наши клиенты чувствовали комфорт, заботу и профессиональную поддержку персонала», – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
На сегодняшний день в Армении действует 83 офиса Beeline: 24 в Ереване и 59 в регионах страны. Клиенты компании могут обращаться в ОПиО по самому широкому спектру вопросов: подключение к фиксированной и мобильной сети, услуги интернет-доступа, оплата, детализация звонков и пр. В рамках программы улучшения качества обслуживания клиентов параллельно с обновлением офисов реализуются проекты по расширению сети продаж и приема платежей, совершенствованию уровня подготовки персонала.