«ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար լրացուցիչ ծառայությունների սակագների իջեցման մասին:
2010թ-ի օգոստոսի 6-ից ընկերությունը նվազեցնում է հետվճարային համակարգից կանխավճարային համակարգ և հակառակը անցման արժեքը` սահմանելով 500 դրամ սակագին նախկին 2400 դրամի փոխարեն: Համաձայն նոր գների, պայմանագրի վերաձևակերպումը այլ անձի անունով և հետվճարային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար հեռախոսահամարի փոխարինումը 1000 դրամ է` նախկին 4500 դրամի և 5500 դրամի փոխարեն: SIM քարտի փոխարինումը նախկին 2500 դրամի փոխարեն 500 դրամ է:
«Ընդառաջելով մեր հաճախորդներին` «ԱրմենՏել» ընկերությունը զգալիորեն նվազեցնում է բաժանորդների շրջանում առավել շատ օգտագործվող լրացուցիչ ծառայությունների սակագները: Համոզված եմ, որ մոտ ապագայում մենք հնարավորություն կունենանք հայտարարելու ինտեգրված օպերատորի մատուցած ծառայությունների նոր և հասանելի սակագների մասին»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար նվազել է նաև «Զանգող համարի ներկայացման արգելում» ծառայության միացման միանգամյա վճարը` կազմելով 2000 դրամ նախկին 2400 դրամի փոխարեն: Այս մասին հաղորդում է «ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը:

11 Август 2010 - 11:20 AMT
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о снижении тарифов на дополнительные услуги для физических и юридических лиц, абонентов постоплатной системы расчетов мобильной сети Beeline. Как сообщает пресс-служба компании, с 6 августа 2010 года компания снизила стоимость перехода с постоплатной системы расчетов на предоплатную и обратно с 2400 драм до 500 драм. Согласно новым расценкам, стоимость переоформления договора на имя другого абонента и замена номера для абонентов постоплатных тарифных планов составит 1000 драмов за каждую услугу вместо 4500 и 5500 драмов соответственно. Замена SIM-карты обойдется абонентам аналогичной системы расчетов в 500 драмов, вместо прежних 2500 драмов.
«Идя навстречу пожеланиям наших абонентов, компания «АрменТел» значительно снижает цены на ряд дополнительных услуг, пользующихся наибольшей популярностью среди наших абонентов. Я уверен, что вскоре мы сможем объявить о новых доступных тарифах и на другие услуги универсального оператора связи»,- отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Для абонентов постоплатной системы расчетов снизилась также и единовременная плата за подключение услуги «Антиопределитель номера». Теперь подключить эту услугу можно за 2000 драмов. Ранее услуга стоила 2400 драм.