«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) սպասարկման որակի բարելավման շրջանակում հայտարարում է «Շարժական գրասենյակ» ծրագրի աշխարհագրության ընդլայման մասին: Սկսած սույն թվականի օգոստոսի 10-ից ծրագիրը մեկնարկել է նաև Սյունիքի, Գեղարքունիքի և Արարատի մարզերում:
«Շարժական գրասենյակ»-ը կտրամադրի ընկերության կողմից մատուցվղղ բազմաթիվ ծառայություններ. բաժանորդները կարող են վճարել ամրակցված և բջջային հեռախոսակապի, ինչպես նաև ինտերնետ կապի ծառայությունների համար, վերալիցքավորել հաշիվը, ձեռք բերել SIM-քարտեր, հեռախոսներ, միանալ ընկերության կողմից առաջարկվող ծառայություններին, ստանալ հաշվի վերծանում և այլն:
«Հանդիսանալով Հայաստանի խոշորագույն միասնական օպերատոր մենք մատուցում ենք կապի ծառայությունների ամենալայն շրջանակը: Համոզված եմ, որ որքան մոտ լինեն Beeline գրասենյակները, այնքան ավելի հարմարավետ կլինի մեր հաճախորդների համար օգտվել նոր առաջարկություններից, նոր ծառայություններ ակտիվացնել, կատարել վճարում կամ պարզապես ստանալ անհրաժեշտ տեղեկատվություն»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հիշեցնենք, որ «գրասենյակ անիվների վրա» ծրագիրը մեկնարկել է մայիսի 31-ին Լոռվա և Արագածոտնի շրջաններում: Գրեթե երեք ամիս վաճառքի և սպասարկման շարժական գրասենյակը այցելում է Լոռվա և Արագածոտնի շրջանների հեռավոր վայրեր` տրամադրելով բնակչությանը ընկերության կողմից առաջարկվող ծառայություններ:
Ինչպես ծրագրի առաջին փուլում, այնպես էլ հիմա բնակչությունը նախօրոք կտեղեկացվի իրենց գյուղում շարժական գրասենյակի աշխատանքային օրերի և ժամերի վերաբերյալ, հաղորդում է «ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը:

14 Август 2010 - 05:39 AMT
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) в рамках программы по совершенствованию качества обслуживания объявляет о расширении географии программы «мобильный офис». 10 августа проект стартовал в Араратской, Гегаркуникской и Сюникской областях. Как сообщает пресс-служба компании, в «мобильном офисе» абоненты смогут оплатить услуги фиксированной, мобильной и интернет связи, пополнить баланс, приобрести SIM-карты, телефоны, подключиться к услугам компании, получить детализацию счета и т.п.
«Являясь крупнейшим единым оператором Армении, компания «АрменТел» предоставляет самый широкий спектр услуг связи. Уверен, что чем ближе будут офисы Beeline, тем удобнее будет нашим клиентам воспользоваться новыми предложениями: активировать новые услуги, оплатить счета или попросту получить необходимую информацию», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Старт программы «мобильный офис» был дан 31 мая в Лорийской и Арагацотнской областях. На протяжении вот уже почти трех месяцев «офис на колесах» посещает отдаленные села этих областей, предоставляя жителям услуги компании. Жители определенного населенного пункта, также как и во время первого этапа проекта, будут заранее оповещены о дате и времени работы офиса в их селе.