1 Սեպտեմբեր 2010 - 07:11 AMT
«Հայէկոնոմբանկ» ԲԲԸ-ն MoneyGram դրամական փոխանցումների համակարգի հետ համատեղ անցկացնում է ակցիա, որի ժամկետը սեպտեմբերի 1-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը ընկած ժամանակահատվածն է:
MoneyGram համակարգով սպասարկվող 18 տարին լրացած հաճախորդներին տրամադրվելու են պաշտպանիչ շերտով քարտեր, որոնք լինելու են ակնթարթային շահումով` 3000 ՀՀ դրամ պարգևատրմամբ:
Հաճախորդի ցանկությամբ շահած կամ չշահած քարտերը կարող են մասնակցել ամենամսյա խաղարկության, որի ընթացքում շահած քարտատերը կպարգևատրվի 200000 ՀՀ դրամով:
Ամենամսյա խաղարկությունները անցկացվելու են 2010-ի հոկտեմբերի 10-ին, նոյեմբերի 10-ին, դեկտեմբերի 10-ին և 2011թ.-ի հունվարի 10-ին, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:

1 Сентябрь 2010 - 07:11 AMT
ОАО «Армэконобанк» совместно с системой международных переводов MoneyGram объявили об акции, которая пройдет с 1 сентября по 31 декабря текущего года.
Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, в рамках акции пользователям системы MoneyGram, достигшим 18-летнего возраста, будут предоставлены карты с защитным слоем и возможностью мгновенного выигрыша в размере 3000 драмов.
Более того, всем держателям карт будет предоставлена возможность принять участие в ежемесячном розыгрыше с призовым фондом 200 000 драмов. «Розыгрыши будут проводиться 10 числа каждого месяца, начиная с 10 октября», – отмечается в сообщении.