17 Սեպտեմբեր 2010 - 11:35 AMT
Սեպտեմբերի 17-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է $650 հազ. ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 363.83 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 363.50 դրամ:
Ընդ որում, սեպտեմբերի 17-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 363,72 դրամ, սեպտեմբերի 16-ի համեմատ ավելանալով 0,41 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 478,26 դրամ` ավելանալով 3,81 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 11,73 դրամ, ինչը սեպտեմբերի 16-ի ցուցանիշից ավելի է 0,03 կետով: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

17 Сентябрь 2010 - 11:35 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 17 сентября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $650 тыс. по курсу 363,83 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 363,50 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 17 сентября составил 363,72 драма, увеличившись по сравнению с 16 сентября на 0,41 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 478,26 драма, увеличившись на 3,81 пункта, а курс 1 российского рубля составил 11,73, что меньше показателя 16 сентября на 0,03 пункта. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.