Սեպտեմբերի 23-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4.1 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 361.51 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 361.7 դրամ:
Ընդ որում, սեպտեմբերի 23-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 362.76 դրամ` սեպտեմբերի 22-ի համեմատ ավելանալով 0.47 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 483.99 դրամ` ավելանալով 0.64 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն անփոփոխ է մնացել` 11.71 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

23 Сентябрь 2010 - 12:41 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 23 сентября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $4,1 млн. по курсу 361,51 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 361,7 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 23 сентября составил 362,76 драма, сократившись по сравнению с 22 сентября на 0,47 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 483,99 драма, увеличившись на 0,64 пункта, при этом курс 1 российского рубля остался неизменным по сравнению с 22 сентября составив 11,71 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.