29 Սեպտեմբեր 2010 - 13:05 AMT
Սեպտեմբերի 29-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ն իրացրել է 5,22 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 361,43 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 361, 27 դրամ:
Ընդ որում, սեպտեմբերի 29-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 361,76 դրամ, սեպտեմբերի 28-ի համեմատ նվազելով 0,59 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 491,81 դրամ է` ավելանալով 6,12 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 11,90 դրամ, ինչը սեպտեմբերի 28-ի ցուցանիշից ավելի է 0,07 կետով, ասվում է ԿԲ մամլո հաղորդագրության մեջ:

29 Сентябрь 2010 - 13:05 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 29 сентября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $5,22 млн. по курсу 361,43 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 361,27 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара 29 сентября составил 361,76 драма, сократившись по сравнению с 28 сентября на 0,59 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 491,81 драма, увеличившись на 6,12 пункта, а курс 1 российского рубля составил 11,90, что больше показателя 28 сентября на 0,07 пункта. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.