Հոկտեմբերի 4-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 6,6 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 360.62 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 360.5 դրամ
Ընդ որում, հոկտեմբերի 4-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 361,01 դրամ` հոկտեմբերի 1-ի համեմատ նվազելով 0,07 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 493,79 դրամ է` ավելանալով 1,58 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն անփոփոխ է մնացել` 11,82 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

4 Октябрь 2010 - 13:07 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 4 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $6,6 млн. по курсу 360,62 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 360,5 драм.
При этом среднерыночный курс 1 доллара 4 октября составил 361,01 драма, сократившись по сравнению с 1 октября на 0,07 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 493,79 драма, сократившись на 1,58 пункта, а курс 1 российского рубля остался неизменным, составив 11,82 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.