«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է 1 դրամով ZTE-G S319 և ZTE-G S315 բրենդավորված հեռախոսների վաճառքի մեկնարկի մասին: Առաջարկից կարող են օգտվել այն հաճախորդներն, ովքեր ձեռք կբերեն «Քեզ համար Էքսկլյուզիվ» կամ մարզային կանխավճարային սակագնային փաթեթ` 3000 դրամով հաշիվը լիցքավորելու դեպքում: Իսկ «Ազատ շփում» կանխավճարային սակագնային փաթեթին միանալիս բաժանորդը կստանա հեռախոս 1 դրամով` վճարելով միայն սակագնային փաթեթի արժեքը:
«Կապի միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերությունն ընդամենը կես տարի առաջ մեկնարկեց Beeline բրենդավորված հեռախոսների վաճառքը Հայաստանյան շուկայում, սակայն դրանք արդեն մեծ ճանաչում ունեն: Նոր առաջարկը նպատակ ունի դրաձնելու այս հեռախոսները հնարավորինս հասանելի մեր բաժանորդների համար»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Սարքը նախատեսված է այն մարդկանց համար, ովքեր գերադասում են հիմանական ֆունկցիաներով և մատչելի գնով հեռախոս: Հեռախոսասարքերն աշխատում են միայն Beeline բջջային ցանցի քարտերով և վաճառվում են վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում: Կախված հեռախոսների մեծ պահանջարկից յուրաքանչյուր բաժանորդ կարող է ձեռք բերել միայն մեկ հեռախոս: Առաջարկը չի վերաբերում այն բաժանորդներին, ովքեր ձեռք են բերել Beeline բրենդավորված հեռախոս 990 դրամով նախկինում հայտարարված ակցիայի շրջանակում, ասվում է ընկերության մամլո հաղորդագրության մեջ:

7 Октябрь 2010 - 11:15 AMT
Компания «АрменТел» объявила о начале продаж брендированных мобильных телефонов марки ZTE-G S319 или ZTE-G S315 по цене 1 драм. Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе “АрменТел”, предложением могут воспользоваться клиенты, приобретающие SIM карту предоплатного тарифного плана «Для Тебя – Эксклюзив» или карту одного из региональных тарифных планов при пополнении счета на 3000 драмов.
При подключении к предоплатному ТП «Свободное общение» абонент сможет приобрести телефон за 1 драм, выплатив только стоимость тарифного плана.
«Единый оператор связи, компания «Арментел» всего полгода назад вывела брендированные телефоны Beeline на рынок Армении, но они уже стали истинно народными. Новое предложение призвано сделать их максимально доступными для наших абонентов», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Телефоны рассчитаны на пользователей, которым необходим базовый набор функций по доступной цене. Аппараты работают только с картами мобильной сети Beeline и продаются в офисах продаж и обслуживания компании. Ввиду повышенной востребованности телефонов на сегодняшний день один абонент может приобрести не более одного телефона, предложение не действует для абонентов, которые приобрели брендированные телефоны Beeline за 990 драмов в рамках ранее объявленной акции – сообщили в компании.