Orange Expo ցուցահանդեսը տեղի կունենա հոկտեմբերի 15-17-ը Երևանում: Այդ մասին լրագրողներին է հայտնել Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան: Ըստ նրա, ցուցահանդեսը, որ կայանալու է Orange Armenia-ի կենտրոնական վաճառասրահում, բաց կլինի բոլոր ցանկացողների համար:
Ցուցահանդեսում կներկայացվեն France Telecom ընկերության տեխնոկենտրոնի ինովացիոն մշակումները: Տեխնոկենտրոնը զբաղվում է արդիական ապրանքների և տեխնոլոգիաների մշակմամբ՝ օգտագործելով աշխարհի 18 երկրներում գործող Orange լաբորատորիաներում մշակված գաղափարներն ու տեխնոլոգիաները:

Выставка Orange Expo пройдет с 15 по 17 октября в Ереване. Об этом журналистам сообщил генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа. По его словам, выставка, которая пройдет в центральном магазине Orange Armenia, будет открыта для всех желающих.
На выставке будут представлены инновационные разработки Техноцентра группы компаний France Telecom. Техноцентр занимается разработкой своевременных предложений продуктов и технологий, используя идеи и технологии, разрабатываемые в лабораториях Orange в 18 странах мира.