19 Հոկտեմբեր 2010 - 13:05 AMT
Հոկտեմբերի 19-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 360.50 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 360.5 դրամ:
Ընդ որում, հոկտեմբերի 19-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 360,56 դրամ, հոկտեմբերի 18-ի համեմատ աճելով 0,25 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 502,73 դրամ է` ավելանալով 3,01 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 11,89 դրամ, ինչը հոկտեմբերի 18-ի ցուցանիշից ավելի է 0,04 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը:

19 Октябрь 2010 - 13:05 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 19 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,3 млн. по курсу 360,5 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 360,5 драм.
При этом среднерыночный курс 1 доллара 19 октября составил 360,56 драма, увеличившись по сравнению с 18 октября на 0,01 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 502,73 драма, увеличившись на 3,01 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,04 пункта, составив 11,86 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.