Հոկտեմբերի 20-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,45 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառքª 360.04 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 360.05 դրամ:
Ընդ որում, հոկտեմբերի 20-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 360,54 դրամ, հոկտեմբերի 19-ի համեմատ նվազելով 0,02 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 498,30 դրամ է` նվազելով 4,43 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 11,72 դրամ, ինչը հոկտեմբերի 19-ի ցուցանիշից քիչ է 0,14 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը:

20 Октябрь 2010 - 13:25 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 20 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,45 млн. по курсу 360,04 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 360,05 драм.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 20 октября составил 360,54 драма, сократившись по сравнению с 19 октября на 0,02 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 498,30 драма, сократившись на 4,43 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,14 пункта, составив 11,72 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.