25 Հոկտեմբեր 2010 - 12:23 AMT
Հոկտեմբերի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 7 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 359.34 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 359.50 դրամ:
Ընդ որում, հոկտեմբերի 25-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 359.64 դրամ` հոկտեմբերի 22-ի համեմատ նվազելով 0.23 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 504.83 դրամ է` աճելով 5.08 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն աճել է 0.14 կետով` կազմելով 11.90 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

25 Октябрь 2010 - 12:23 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $7 млн. по курсу 359,34 драм за 1 доллар США. Цена закрытия составила 359,50 драм.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 октября составил 359,64 драма, сократившись по сравнению с 22 октября на 0,23 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 504,83 драма, увеличившись на 5,08 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,14 пункта, составив 11,90 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.