Նոյեմբերի 2-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,7 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 359.38 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 359.50 դրամ:
Ընդ որում, նոյեմբերի 2-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 358.48 դրամ` նոյեմբերի 1-ի համեմատ ավելանալով 0.50 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 500.87 դրամ է` ավելանալով 0.88 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.05 կետով` կազմելով 11.65 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

2 Ноябрь 2010 - 13:07 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 2 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,7 млн. драмов по курсу 359,38 драм за 1 доллар США. Цена закрытия составила 359,50 драм.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 2 ноября составил 358,48 драмов, увеличившись по сравнению с показателем 1 ноября на 0,50 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 500,87 драма, увеличившись на 0,88 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,05 пункта, составив 11,65 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.