Նոյեմբերի 8-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,02 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 365 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 365 դրամ:
Ընդ որում, նոյեմբերի 8-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 362.99 դրամ` նոյեմբերի 5-ի համեմատ ավելանալով 2.15 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 505.54 դրամ է` նվազելով 5.74 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.09 կետով` կազմելով 11.79 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

8 Ноябрь 2010 - 12:26 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 8 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $4,02 млн. по курсу 365 драм за 1 доллар США. Цена закрытия составила 365 драм.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 8 ноября составил 362,99 драма, увеличившись по сравнению с 5 ноября на 2,15 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 505,54 драма, сократившись на 5,74 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,09 пункта, составив 11,79 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.