17 Նոյեմբեր 2010 - 13:35 AMT
Նոյեմբերի 17-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 5 300 000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 360 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 360 դրամ:
Ընդ որում, նոյեմբերի 17-ին ԱՄՆ դոլարի միջին շուկայական փոխարժեքը կազմել է 361.38 դրամ` նոյեմբերի 16-ի համեմատ կրճատվելով 1.02 կետով: Միաժամանակ, 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 488.59 դրամ` կրճատվելով 4.75 կետով, իսկ 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կրճատվել է 0.12 կետով` կազմելով 11.54 դրամ, հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը:

17 Ноябрь 2010 - 13:35 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 17 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $5,3 млн. по курсу 360 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 360 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 17 ноября составил 361,38 драмов, сократившись по сравнению с 16 ноября на 1,02 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 488,59 драма, сократившись на 4,75 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,12 пункта, составив 11,54 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.