23 Նոյեմբեր 2010 - 14:44 AMT
Նոյեմբերի 23-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,895 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 362 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 362 դրամ:
Ընդ որում, նոյեմբերի 23-ին ԱՄՆ 1 դոլարիմիջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 361.87 դրամ` նոյեմբերի 22-ի համեմատ ավելանալով 0.82 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 497.03 դրամ է` ավելանալով 2.46 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.02 կետով` կազմելով 11.68 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

23 Ноябрь 2010 - 14:44 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 23 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,895 млн. по курсу 362 драм за 1 доллар США. Цена закрытия составила 362 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара 23 ноября составил 361,87 драмов, увеличившись по сравнению с 22 ноября на 0,82 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 497,03 драма, увеличившись на 2,46 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,02 пункта, составив 11,68 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.