25 Նոյեմբեր 2010 - 13:11 AMT
Նոյեմբերի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 5,1 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 358.85 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 358.79 դրամ:
Ընդ որում, նոյեմբերի 25-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 360.30 դրամ` նոյեմբերի 24-ի համեմատ նվազելով 1.37 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 478.87 դրամ է` նվազելով 2.38 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.04 կետով` կազմելով 11.50 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $5,1 млн. по курсу 358,85 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 358,79 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 ноября составил 360,30 драмов, сократившись по сравнению с 24 ноября на 1,37 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 478,87 драмов, сократившись на 2,83 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,04 пункта, составив 11,50 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.