1 Դեկտեմբեր 2010 - 08:31 AMT
Ամերիաբանկը 100 տարվա պատմության կապակցությամբ սույն թվականի նոյեմբերի 8-ից մինչև դեկտեմբերի 1-ը հայտարարել էր մրցույթ` «ՀՀ բանկային համակարգը 100 տարի անց» թեմայով:
Ամերիաբանկը ընդառաջ գնալով ուսանողների բազմաթիվ խնդրանքներին` կապված այն հանգամանքի հետ, որ նոյեմբեր ամիսն ուսանողների համար ծանրաբեռնված էր միջանկյալ քննություններով և անհատական ու կուրսային աշխատանքներով, երկարաձգում է հայտարարված մրցույթի ժամկետը մինչև սույն թվականի դեկտեմբերի 10-ը:
Մրցույթի արդյունքները կհրապարակվեն սույն թվականի դեկտեմբերի 21-ին:
Մրցույթին մասնակցում են բոլոր այն ԲՈՒՀ-երի ուսանողները, որոնք համագործակցության պայմանագիր ունեն Ամերիաբանկի հետ /Երևանի պետական համալսարան, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան, Հայաստանի ամերիկյան համալսարան, Հայաստանում ֆրանսիական համալսարան հիմնադրամ, Հայ-ռուսական /սլավոնական/ պետական համալսարան/, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:

1 Декабрь 2010 - 08:31 AMT
ЗАО «Америабанк» продлевает срок студенческого конкурса на тему «Банковская система 100 лет спустя» до 10 декабря. Как отмечается в сообщении пресс-службы «Америабанка», конкурс проводится в рамках 100-летия истории банка.
В конкурсе участвуют студенты всех тех вузов, у которых есть договор о сотрудничестве с Америабанк – Ереванский государственный университет, Армянский государственный экономический университет, Американский университет Армении, Французский университет в Армении, Российско-армянский (Славянский) государственный университет. Результаты конкурса будут обнародованы 21 декабря. Подробная информация об условиях конкурса размещена на сайте «Америабанка» – www.ameriabank.am.