10 Դեկտեմբեր 2010 - 15:11 AMT
Դեկտեմբերի 10-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 300 հազար ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 360.43 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 360.75 դրամ:
Ընդ որում, դեկտեմբերի 10-ին ԱՄՆ 1 դոլարիմիջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 359.93 դրամ` դեկտեմբերի 9-ի համեմատ ավելանալով 0.25 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 476.91 դրամ է` ավելանալով 1.63 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.07 կետով` կազմելով 11.66 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

10 Декабрь 2010 - 15:11 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 10 декабря было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $300 тыс. по курсу 360,43 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 360,75 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 10 декабря составил 359,93 драмов, увеличившись по сравнению с 9 декабря на 0,25 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 476,91 драмов, увеличившись на 1,63 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,07 пункта – 11,66 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.