Դեկտեմբերի 13-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,4 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 360.75 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 360.75 դրամ:
Ընդ որում, դեկտեմբերի 13-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 360.20 դրամ` դեկտեմբերի 9-ի համեմատ ավելանալով 0.27 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 476.18 դրամ է` նվազելով 0.73 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը մնացել է անփոփոխ` 11.66 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

13 Декабрь 2010 - 12:54 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 13 декабря было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,4 млн. по курсу 360,75 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 360,75 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 13 декабря составил 360,20 драмов, увеличившись по сравнению с 10 декабря на 0,27 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 476,18 драмов, сократившись на 0,72 пункта, а курс 1 российского рубля остался неизменным – 11,66 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.