14 Դեկտեմբեր 2010 - 13:12 AMT
Դեկտեմբերի 14-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,2 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 360.75 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 360.76 դրամ:
Ընդ որում, դեկտեմբերի 14-ին ԱՄՆ 1 դոլարիմիջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 360.41 դրամ` դեկտեմբերի 13-ի համեմատ ավելանալով 0.21 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 483.85 դրամ է` ավելանալով 7.67 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.06 կետով` կազմելով 11.72 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը

14 Декабрь 2010 - 13:12 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 14 декабря было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,2 млн. по курсу 360,75 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 360,76 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 14 декабря составил 360,41 драмов, увеличившись по сравнению с 13 декабря на 0,21 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 483,85 драмов, увеличившись на 7,67 пункта, а курс 1 российского рубля вырос на 0,07 пункта – 11,72 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.