24 Դեկտեմբեր 2010 - 13:37 AMT
Դեկտեմբերի 24-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 361.33 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 361.30 դրամ:
Ընդ որում, դեկտեմբերի 24-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 360.84 դրամ` դեկտեմբերի 23-ի համեմատ ավելանալով 0.77 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 473.67 դրամ է` ավելանալով 1.84 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.05 կետով` կազմելով 11.81 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

24 Декабрь 2010 - 13:37 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 24 декабря было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,3 млн. по курсу 361,33 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 361,30 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 24 декабря составил 360,84 драмов, увеличившись по сравнению с 23 декабря на 0,77 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 473,67 драмов, увеличившись на 1,84 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,06 пункта – 11,81 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.