Հունվարի 11-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 10,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 364.44 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 364 դրամ:
Ընդ որում, հունվարի 11-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 363.85 դրամ` հունվարի 10-ի համեմատ ավելանալով 0.40 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 470.28 դրամ է` ավելանալով 0.84 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.01 կետով` կազմելով 11.88 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

11 Январь 2011 - 13:07 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 11 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $10,3 млн по курсу 364,44 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 364 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 11 января составил 363,85 драма, увеличившись по сравнению с 10 января на 0,40 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 470,28 драма, увеличившись на 0,84 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,01 пункта – 11,88 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.