13 Հունվար 2011 - 13:22 AMT
Հունվարի 13-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 5 100 000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 365.12 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 365 դրամ:
Ընդ որում, հունվարի 13-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 364, 26 դրամ, հունվարի 12-ին համեմատ ավելանալով 0,19 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 479, 11 դրամ է` ավելանալով 4,69 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 12,10 դրամ, ինչը օգոստոսի 31-ի ցուցանիշից ավելի է 0,10 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը:

13 Январь 2011 - 13:22 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 13 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $5,1 млн. по курсу 365,12 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 365 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 13 января составил 364,26 драмов, увеличившись по сравнению с 12 января на 0,19 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 479,11 драмов, увеличившись на 4,69 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,10 пункта – 12,10 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.