21 Հունվար 2011 - 12:37 AMT
Հունվարի 21-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2600000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 366.45 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 366.25 դրամ:
Ընդ որում, հունվարի 21-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 367.39 դրամ` հունվարի 20-ի համեմատ նվազելով 0.82 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 496.97 դրամ է` նվազելով 0.08 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.06 կետով` կազմելով 12.25 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

21 Январь 2011 - 12:37 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 21 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,6 млн. по курсу 366,45 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 366,25 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 21 января составил 367,39 драмов, сократившись по сравнению с 20 января на 0,82 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 496,97 драмов, сократившись на 0,08 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,06 пункта – 12,25 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.