3 Փետրվար 2011 - 12:17 AMT
Փետրվարի 3-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում իրականացվել է 2,8 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 365.5 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 365.5 դրամ:
Ընդ որում, փետրվարի 3-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 365.27 դրամ` փետրվարի 2-ի համեմատ ավելանալով 0.52 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 503.31 դրամ է` նվազելով 0.88 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.07 կետով` կազմելով 12.46 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

3 Февраль 2011 - 12:17 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 3 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,8 млн. по курсу 365,5 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 365,5 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 3 февраля составил 365,27 драмов, увеличившись по сравнению с 2 февраля на 0,52 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 503,31 драмов, сократившись на 0,88 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,07 пункта – 12,46 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.