7 Փետրվար 2011 - 12:54 AMT
Փետրվարի 7-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 363.75 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 363.75 դրամ:
Ընդ որում, փետրվարի 7-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 364.30 դրամ` փետրվարի 4-ի համեմատ նվազելով 0.41 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 495.48 դրամ է` նվազելով 1.66 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.03 կետով` կազմելով 12.41 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

7 Февраль 2011 - 12:54 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 7 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,3 млн. по курсу 363,75 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 363,75 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 7 февраля составил 364,30 драмов, сократившись по сравнению с 4 февраля на 0,41 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 495,48 драмов, сократившись на 1,66 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,03 пункта – 12,41 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.