11 Փետրվար 2011 - 12:46 AMT
Փետրվարի 11-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 200 հազ. ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 364.75 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 364.75 դրամ:
Ընդ որում, փետրվարի 11-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 364.02 դրամ` փետրվարի 10-ի համեմատ ավելանալով 0.27 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 492.26 դրամ է` նվազելով 3.53 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.03 կետով` կազմելով 12.42 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 11 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $200 тыс. по курсу 364,75 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 364,75 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 11 февраля составил 364,02 драмов, увеличившись по сравнению с 10 февраля на 0,27 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 492,26 драмов, сократившись на 3,53 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,03 пункта – 12,42 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.