«ԱրմենՏել» ընկերությունը հայտարարել է, որ փետրվար ամսվա հանգստյան օրերին ֆիզիկական անձինք կարող են ձեռք բերել Beeline բջջային ցանցի «գեղեցիկ» հեռախոսահամարներ կես գնով: Ինչպես հաղորդել են ընկերության մամլո ծառայությունից, հանգստյան օրերին, ինչպես նաև փետրվարի 14-ին «արծաթե» համարի արժեքը կկազմի 2500 դրամ, իսկ «ոսկե» համարի` 30000 դրամ:
«Փետրվարը` իր սիրահարներին և նորապսակներին նվիրված տոներով, կարելի է համարել հայ երիտասարդների ամենասիրելի ամիսներից մեկը: Այդ տոնական օրերի նախաշեմին «ԱրմենՏել» ընկերությունն ուրախ է բոլոր հաճախորդներին առաջարկել իրենց հարազատներին, ընկերներին և սիրելիներին յուրօրինակ նվեր մատուցելու նոր հնարավորություն», – նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն: Ակցիայի շրջանակում յուրաքանչյուր հաճախորդ կարող է գնել մեկ «գեղեցիկ» համար:

Компания “АрменТел” объявила о проведении акции, в рамках которой в праздничные и выходные дни в феврале 2011 года физические лица могут приобрести «красивые номера» мобильной сети Beeline за полцены. Как сообщили в пресс-службе компании, в выходные дни, а также 14 февраля стоимость «серебряного» номера Beeline составит 2500 драмов, а «золотого» – 30000 драмов.
«Февраль, с его праздниками, посвященными влюбленным и молодоженам, можно по праву отнести к любимому месяцу армянской молодежи. В преддверии этих праздничных дней компания «АрменТел» рада предложить всем клиентам новую возможность сделать оригинальный подарок своим близким, друзьям и любимым», – сказал Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко. В рамках акции каждый клиент может приобрести один красивый номер.