Փետրվարի 14-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,6 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 365.75 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 365.75 դրամ:
Ընդ որում, փետրվարի 14-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 364.53 դրամ` փետրվարի 11-ի համեմատ ավելանալով 0.51 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 490.77 դրամ է` նվազելով 1.50 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.04 կետով` կազմելով 12.45 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

14 Февраль 2011 - 12:47 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 14 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,6 млн. по курсу 365,75 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 365,75 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 14 февраля составил 364,53 драмов, увеличившись по сравнению с 11 февраля на 0,51 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 490,77 драмов, сократившись на 1,50 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,04 пункта – 12,45 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.