«Առողջապահություն և դեղագործություն EXPO 2011» տասներորդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը տեղի կունենա ապրիլի 1-3 Երևանում:
Ինչպես հաղորդում է LOGOS EXPO Center ցուցահանդեսի կազմակերպչի մամլո ծառայությունը, ցուցահանդեսի նպատակն է բժշական ապրանքի և ծառայությունների մատուցումը, ինչպես նաև բժշկական ոլորտի ներկայացուցիչների համար նոր գործարար կապերի հաստատումը:
Ցուցահանդեսի մասնակիցներն են խոշոր բժշկական կենտրոնները, դեղագործական ընկերությունները, բժշկական սարքավորումների` ինչպես տեղական, այնպես էլ արտասահմանյան արտադրողներն ու մատակարարները:
Ցուցահանդեսի հիմնական թեմատիկ բաժիններն են պրոֆիլակտիկ և կլինիկական բժշկությունը, ատամնաբուժությունը, դեղագործությունը, դիագնոստիկան, մայրությունն ու մանկությունը, բժշկական և լաբորատոր սարքավորումները, հիգիենան, բուժիչ հանքային ջրերը:
Ցուցահանդեսի շրջանակներում կանցկացվեն նաև վարպետության դասեր, տեսագրությունների ցուցադրություններ, բուժիչ և կոսմետիկ պրոցեդուրաներ, դեմքի և մարմնի մաշկի խնամքի ծրագիր, կլոր սեղաններ, սեմինարներ:

22 Февраль 2011 - 05:30 AMT
Десятая международная специализированная выставка “Здравоохранение и фармация EXPO 2011” пройдет 1-3 апреля в Ереване.
Как сообщает пресс-служба организатора выставки LOGOS EXPO Center, целью выставки является предоставление медицинских товаров и услуг, а также установление новых деловых контактов для представителей медицинской сферы.
Участниками выставки являются крупные медицинские центры, фармацевтические компании, производители и поставщики медицинского оборудования, как местных, так и иностранных компаний.
Основными тематическими разделами выставки являются профилактическая и клиническая медицина, стоматология, фармация, диагностика, материнство и детство, медицинское и лабораторное оборудование, гигиена, лечебные минеральные воды.
В рамках выставки также будут проведены мастер-классы, видео-показы, лечебные и косметические процедуры, программа ухода за кожей лица и тела, круглые столы, семинары.