22 Փետրվար 2011 - 12:49 AMT
Փետրվարի 22-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,7 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 364.50 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 364.50 դրամ:
Փետրվարի 22-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 364.82 դրամ` փետրվարի 21-ի համեմատ նվազելով 0.40 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 495.10 դրամ է` նվազելով 3.90 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.07 կետով` կազմելով 12.45 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

22 Февраль 2011 - 12:49 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 22 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,7 млн. по курсу 364,50 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 364,50 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 22 февраля составил 364,82 драмов, сократившись по сравнению с 21 февраля на 0,40 пунктов. В то же время, курс 1 евро составил 495,10 драмов, сократившись на 3,90 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,07 пункта – 12,45 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.