Փետրվարի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 5,15 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 367.32 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 367.44 դրամ:
Փետրվարի 25-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 366.60 դրամ` փետրվարի 24-ի համեմատ ավելանալով 0.89 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 506.49 դրամ է` ավելանալով 2.07 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.10 կետով` կազմելով 12.67 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

25 Февраль 2011 - 14:56 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $5,15 млн. по курсу 367,32 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 367,44 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 февраля составил 366,60 драмов, увеличившись по сравнению с 24 февраля на 0,89 пунктов. В то же время, курс 1 евро составил 506,49 драмов, увеличившись на 2,07 пункта, а курс 1 российского рубля повысился на 0,10 пункта – 12,67 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.