28 Փետրվար 2011 - 14:23 AMT
Ամերիաբանկ ՓԲԸ նորաբաց «Մոսկովյան» մասնաճյուղը (ք. Երևան, Մաշտոց 48, 1/2) առաջարկում է զեղչեր մի շարք ծառայությունների գծով: Զեղչերով ծառայություններից կարող են օգտվել բոլոր այն իրավաբանական և ֆիզիկական անձինք, որոնք Ամերիաբանկի հաճախորդ չեն և 2011թ. մարտի 1-ից 31-ը ներառյալ ընկած ժամանակահատվածում կդառնան «Մոսկովյան» մասնաճյուղի հաճախորդ:
Մասնաճյուղն առաջարկում է մասնավորապես հետևյալ զեղչերով ծառայությունները. ֆիզիկական անձանց տրամադրված Visa Classic կամ MasterCard Standart քարտի առաջին տարվա սպասարկման վճարը` անվճար, առանց չնվազող մնացորդի, իրավաբանական անձի հաշիվ բացելու դեպքում`կազմակերպության տնօրենին տրամադրված Visa Gold կամ MasterCard Gold քարտի առաջին տարվա սպասարկման վճարը` անվճար, առանց չնվազող մնացորդի, Բանկ-հաճախորդ համակարգի անվճար տրամադրում մեկ տարի ժամկետով, Business քարտի տրամադրում առաջին տարվա անվճար սպասարկմամբ, իրավաբանական անձանց աշխատակիցներին աշխատավարձային նախագծի ներքո տրամադրվող VISA Electron քարտերի տրամադրում` մեկ տարվա անվճար սպասարկմամբ, ֆիզիկական անձանց ինտերնետ բանկ համակարգի անվճար տրամադրում մեկ տարի ժամկետով:

В новом филиале ЗАО «Америабанк» – «Московян» (Ереван, Маштоца 48,2/1) новым клиентам предлагаются скидки на целый ряд продуктов. Как отмечается в сообщении банка, скидками могут воспользоваться юридические и физические лица, которые не являются клиентами банка, но станут ими в период с 1 по 31 марта текущего года включительно.
В частности, «Америабанк» предлагает бесплатное годовое обслуживание таких пластиковых карт, как Visa Classic, MasterCard Standart, Visa Gold, MasterCard Gold, VISA Electron. Новые клиенты банка получат также возможность получить карту Business с бесплатным обслуживанием на год, на этот же срок новые клиенты банка смогут на бесплатной основе воспользоваться системой банк-клиент, а физлица смогут целый год бесплатно пользоваться системой интернет-банкинга.