«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է «Մերոնք» մարզային կանխավճարային սակագնային փաթեթի գործարկման մասին: Սակագնային փաթեթը Երևանից դուրս գտնվող բաժանորդին թույլ է տալիս զանգահարել դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր և Beeline ֆիքսված ցանց միասնական սակագնով` 19.99 դրամ/րոպե և ուղարկել SMS-հաղորդագրություններ դեպի տեղական բջջային ցանցեր 9 դրամով:
«Մենք առաջարկում ենք պարզ և հասկանալի սակագնային փաթեթ, որն ընձեռում է հնարավորություն աննախադեպ ցածր միասնական սակագներով կատարել զանգեր և ուղարկել SMS-հաղորդագրություններ` դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր և Beeline ֆիքսված ցանց: Մարզերում մեր հաճախորդները կարող են չսահմանափակել շփումը հարազատների հետ, նույնիսկ եթե վերջինները չեն հանդիսանում Beeline ցանցի բաժանորդ», – նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ինչպես հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը, «Մերոնք» ՍՓ բաժանորդները կարող են ընտրել Beeline բջջային ցանցի 2 «սիրելի» համար և զանգահարել այդ համարներին 4 դրամ/րոպե սակագնով: GPRS-Internet ուղարկած/ստացած տվյալների 1 ՄԲ արժեքը կազմում է 29 դրամ: «Մերոնք» ՍՓ բաժանորդի Երևանում գտնվելու դեպքում դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր և Beeline ֆիքսված ցանց ելքային զանգի մեր րոպեի արժեքը կկազմի 39 դրամ: Beeline սակագնային փաթեթների հաճախորդները կարող են անցում կատարել դեպի «Մերոնք» ՍՓ, պահպանելով հեռախոսահամարը: Անցման արժեքը 300 դրամ է:

9 Март 2011 - 13:03 AMT
«АрменТел» объявляет о запуске регионального предоплатного тарифного плана «Меронк» (Свои). Тарифный план позволяет абоненту, находящемуся за пределами Еревана, совершать звонки на все мобильные сети Армении и на фиксированную сеть Beeline по единому тарифу – 19.99 драм/мин и отправлять SMS на местные сотовые сети за 9 драм.
«Мы предлагаем простой и понятный тарифный план с уникально низкими едиными ценами. Наши клиенты в регионах могут не ограничивать общение с близкими, даже если те не являются абонентами Beeline», – отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Абоненты ТП «Меронк» могут установить до 2-х «любимых» номеров мобильной сети Beeline и звонить на них по тарифу 4 драм/мин. Стоимость 1 МБ переданных/полученных данных GPRS-Intenret составляет 29 драмов.
При нахождении абонента ТП «Меронк» в Ереване стоимость минуты исходящего звонка на все мобильные сети РА и на фиксированную сеть Beeline составит 39 драмов.
Клиенты всех тарифных планов Beeline могут беспрепятственно переходить на тарифный план «Меронк» с сохранением своего номера. Стоимость перехода составляет 300 драмов.