«Կոնվերս բանկ» ՓԲԸ-ն մարտի 7-ից մինչև մայիսի 31-ը կազմակերպում է նոր տեսակի «ԶԱՏԻԿ» ժամկետային ավանդի ընդունման ակցիա` ուղղված կանանց:
Միայն իգական սեռի ավանդատուների համար ընդունվում են ՀՀ դրամով ավանդներ՝ 12 ամիս ժամկետով և 12 տոկոս տոկոսադրույքով: Նվազագույն գումարը` 50 հազար ՀՀ դրամ:
Ակցիայի ընթացքում ավանդատուներին առանց տարեկան սպասարկման վճարի գանձման կտրամադրվի WOMAN'S CARD, որը Հայաստանում նախադեպը չունեցող քարտ է` ուղղված միայն կանանց: WOMAN'S CARD-ը ի թիվս այլ առավելությունների` ներառում է զեղչեր ավելի քան 160 առևտրային և սպասարկման կետերում:
«ԶԱՏԻԿ» նոր տեսակի ժամկետային ավանդ ներդնող ավանդատուների միջև կանցկացվի խաղարկություն, որի արդյունքում ավանդատուներին սպասվում են տարատեսակ հաճելի անակնկալներ, նվերներ:
Հիշեցնենք, որ «Կոնվերս բանկը» պարբերաբար նմանատիպ ակցիաներ իրականացրել է, որոնց արդյունքում գլխավոր մրցանակի արժանացած հաճախորդները շահել են ուղևորություն դեպի Դիսնեյ Լենդ, Թուրին, Եգիպտոս, Դուբայ, Պրահա:
«Կոնվերս բանկում» ներկայումս գործում են «Պրոգրես», «Օրական», «Թոշակ» և «Բարեկեցիկ ապագա», ավելացման իրավունքով` «Կարաս», երեխաների անունով` կուտակային «Մանուկ», «Ոսկե մանուկ» ավանդատեսակները, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:

10 Март 2011 - 13:48 AMT
С 7 марта по 31 мая ЗАО "Конверс Банк" организует акцию принятия нового срочного депозита "ЗАТИК" для женщин.
Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, только для вкладчиков женского пола принимаются депозиты в армянских драмах со сроком на 12 месяцев и под 12% годовых. Минимальная сумма – 50000 драмов.
В течение акции вкладчикам будет предоставлена WOMAN`S CARD без годовой платы за обслуживание, которая является беспрецедентной картой в Армении, предназначенной только для женщин. В ряду прочих преимуществ, WOMAN`S CARD включает также скидки в более чем 160 торговых и служебных точках.
Среди вкладчиков "ЗАТИК" состоится розыгрыш, в результате которого они получат разные призы и подарки.
ЗАО "Конверс Банк" периодически проводит такие акции, в результате которых клиенты, выигравшие главный приз, получили путевки в Дисней Ленд, Турин, Египет, Дубай и Прагу.