Մարտի 9-ից 12-ն ընկած ժամանակահատվածում արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 44,818,288ԱՄՆ դոլար 367.13 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով, եւ վաճառվել 49,402,099 ԱՄՆ դոլար 368.30 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ–ում նշված ժամանակահատվածում իրականացվել է 8,270,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 368.11 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Նույն ժամանակահատվածում միջբանկային շուկայում իրականացվել է 400,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 367.82 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Փետրվարի 28–ից մարտի 6-ն ընկած ժամանակահատվածում բանկերի կողմից դրամով տրամադրված վարկերի ծավալը կազմել է 20.6 մլրդ դրամ, իսկ ԱՄՆ դոլարով տրամադրված վարկերի ծավալը՝ 47.9 մլն ԱՄՆ դոլար:

12 Март 2011 - 13:53 AMT
С 9 по 12 марта на внутривалютном банковском рынке Армении банками было куплено 44,818,288 долларов США по 367.13 драмов/1 доллар США и продано 49,402,099 долларов США по 368.30 драмов/1 доллар США.
За аналогичный период на бирже NASDAQ OMX Армения было реализовано сделок по купле-продаже на сумму 8,270,000 долларов США по 368.11 драмов/1 доллар США.
В то же время на межбанковском рынке было осуществлено сделок по купле-продаже на общую сумму 400,000 по 367.82 драмов/1 доллар США.
С 28 февраля по 6 марта объем предоставленных банками драмовых кредитов составил 20,6 млрд. драм, а долларовых кредитов – 47,9 млн. долларов США, сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.