25 Մարտ 2011 - 12:14 AMT
Մարտի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 200 000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 369.05 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 369.10 դրամ:
Մարտի 25-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 367.87 դրամ` մարտի 24-ի համեմատ նվազելով 0.08 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 521.01 դրամ` ավելանալով 1.11 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.04 կետով` կազմելով 13.01 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

25 Март 2011 - 12:14 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 марта было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $200 тыс. по курсу 369,05 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 369,10 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 марта составил 367,87 драмов, сократившись по сравнению с 24 марта на 0,08 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 521,01 драмов, увеличившись на 1,11 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,04 пункта – 13,01 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.