4 Ապրիլ 2011 - 11:35 AMT
«ԱրմենՏել» ընկերությունը գործարկում է Hi-Line ծառայության նոր` «Մեգա 256» և «Մեգա 512» անսահմանափակ սակագնային փաթեթներ։Ըստ «Մեգա 256» կամ «Մեգա 512» սակագնային փաթեթների պայմանների՝ 12 ամսվա ընթացքում պայմանագիրը չխզելու դեպքում ամսեկան վճարը համապատասխանաբար կկազմի 4500 և 6000 դրամ: Նոր բաժանորդներին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ, չի գանձվում միացման վճարը և Hi-Line ծառայության օգտագործման առաջին ամսվա բաժանորդավճարը:
«ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն նշում, որ այս առաջարկն այն մարդկանց համար է, ովքեր մեծ ծավալի տեղեկատվություն ներբեռնելու կարիք չունեն. «Մեր նոր սակագնային փաթեթները թույլ կտան հաճախորդներին, այդ թվում մարզերից, մատչելի գնով միանալ ժամանակակից կայուն և հուսալի լարային տեխնոլոգիային», ասվում է ընկերության հաղորդագրության մեջ։
Այն բաժանորդներն, ովքեր օգտվում են Hi-Line ծառայության «Նախընտրելի» սակագնային փաթեթից ավելի քան 12 ամիս, կարող են, վերակնքելով պայմանագիրը, անցնել դեպի «Մեգա» սակագնային փաթեթ առանց որևէ սահմանափակումների, ինչպես նաև առաջին ամիսն անվճար օգտվել ծառայությունից:
«Նախընտրելի» սակագնային փաթեթին միացած բաժանորդներն առաջին 12 ամսվա ընթացքում կարող են անցնել դեպի ավելի բարձր արագությամբ «Մեգա» փաթեթների: «Մեգա» փաթեթին միացած բաժանորդներն առաջին 12 ամսվա ընթացքում կարող են անցնել միայն դեպի ավելի բարձր արագությամբ սակագնային փաթեթներ: Պայմանագրի կնքմանը կամ վերակնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում, ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա» պլանի և նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ սակագնային պլանի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունն` օգտագործման ժամանակահատվածի համար:

Компания «АрменТел» объявляет о запуске новых безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line «Мега 256» и «Мега 512». Новым абонентам модем и подключение предоставляются бесплатно, клиенты также получат возможность бесплатно пользоваться Интернетом в течение первого месяца.
При заключении контракта на пользование одним из ТП, с условием нерасторжения в течение 12 месяцев, ежемесячная абонентская плата ТП «Мега 256» и «Мега 512» составит, соответственно, 4500 и 6000 драмов. «Предложение в первую очередь направлено на аудиторию, которой не нужно скачивать большой объем информации за короткое время. Наши новые тарифные планы позволят абонентам, в том числе из регионов, подключиться к современной стабильной и надежной проводной технологии по доступной цене», – отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Абоненты Hi-Line «Предпочтительный», пользующиеся услугой более 12 месяцев, могут, перезаключив договор, подключиться к безлимитным тарифным планам «Мега» и получить возможность бесплатно пользоваться Интернетом в течение первого месяца.
Абоненты ТП «Предпочтительный», которые пользуются услугой менее 12 месяцев, перезаключая договор, могут перейти на ТП «Мега», обеспечивающий более высокую скорость.
Абоненты, подключившиеся к безлимитным тарифным планам «Мега» в течение первых 12 месяцев могут совершить переход только на тариф, обеспечивающий большую скорость. В случае отказа от услуги в течение 12 месяцев с момента заключения или перезаключения договора, абонент оплачивает разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line и ТП «Мега» аналогичных скоростей за период пользования.