7 Ապրիլ 2011 - 06:35 AMT
Ապրիլի 8-10-ը Երևանում` Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում, կկայանա ամենախոշոր ութերորդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը` «Շինարարություն և վերանորոգում EXPO 2011» խորագրով:
Ցուցահանդեսը մեծ խթան է հանդիսանում մասնակից կազմակերպությունների գործնական կապերի ամրապնդման, հեղինակության բարձրացման, բիզնեսի զարգացման, ինչպես նաև շինարարական շուկայի վերաբերյալ տեղեկատվության հարստացման գործում:
Ցուցահանդեսին կմասնակցեն խոշոր շինարարական ապրանքանիշեր ոչ միայն Թուրքիայից, Վրաստանից, Բելառուսից, Ուկրաինայից և Պարսկաստանից, այլև մի շարք այլ զարգացած արդյունաբերությամբ երկրներից: Իրենց ապրանքը կներկայացնեն ավելի քան 100 տեղական և արտասահմանյան ընկերություններ, շուկայում առաջատար դիրք զբաղեցնող ներդնող, շինարարական, խորհրդատվական, նախագծող կազմակերպություններ, միջազգային մասնակիցները 30%-ն են կազմում:
Ցուցահանդեսի պաշտոնական աջակիցներն են ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարությունը, Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների (գործատուների) միությունը, Հայաստանի շինարարների միությունը, Հայաստանի ճարտարապետների միությունը և Հայաստանի դիզայներների միությունը: Ցուցահանդեսի գլխավոր ինֆորմացիոն հովանավորը ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերությունն է:

7 Апрель 2011 - 06:35 AMT
В концертно-спортивном комплексе им. Карена Демирчяна 8-10 апреля пройдет 8-ая международная специализированная выставка “Строительство и ремонт ЕХРО 2011”. Как сообщает пресс-служба организатора выставки компании LOGOS EXPO Center, в выставке примут участие более 100 компаний, занимающих лидирующие позиции на рынке: инвестиционные, строительные компании, проектные, дизайнерские организации и др., причем иностранные участники составляют более 30%. На выставке будут представлены самые крупные строительные бренды из Турции, Грузии, Украины, Беларуси, Ирана, и ряда других стран.
Выставка проходит при официальной поддержке Союза промышленников и предпринимателей Армении, Минэкономики РА, Союза строителей Армении, Союза дизайнеров Армении, и Союза архитекторов Армении.