4 Մայիս 2011 - 09:15 AMT
Վաղը՝ մայիսի 5-ին կայանալիք Mozilla Firefox 4-ի միջազգային Launch day-ի երևանյան շնորհանդեսը կկայանա Սիրահարների այգում։
Միջոցառման նախաձեռնող Նորայր Չիլինգարյանը տեղեկացրեց PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին, որ Mozilla-ի ուղարկած նվերներով փաթեթն արդեն ստացվել է. «Փաթեթի մեջ կան կրծքանշաններ, բրելոկներ, թևնոցներ, սթիքերներ և այլն»։
Նորայր Չիլինգարյանը նշեց նաև, որ հանդիպման վայրը փոխել են, քանի որ սպասվում է ավելի քան 25 մասնակից։
Meetup.com-ում միջոցառմանն իրենց մասնակցությունը հաստատել է 25 մասնակից։
Ապրիլի 15-ին Mozilla-ն հայտարարել էր միջազգային Firefox 4 Launch Party օր։ Այդ օրն աշխարհի 239 քաղաքներում հավաքվում են մի շարք ՏՏ մասնագետներ և Mozilla Firefox-ի սիրահարներ և միասին բեռնում Mozilla Firefox 4-ն իրենց համակարգիչների համար։ Հայաստանում Mozilla Firefox 4 Launch day-ը կկայանա վաղը՝ մայիսի 5-ին, ժամը 19։00-ին։

Завтра, 5 мая состоится празднование запуска международного Launch day Mozilla Firefox 4 в Саду влюбленных.
Инициатор мероприятия Норайр Чилингарян сообщил корреспонденту PanARMENIAN.Net, что уже получил пакет с подарками Mozilla. “В пакете содержатся значки, брелки, браслеты, стикеры и т.д.”.
Норайр Чилингарян отметил также, что изменено место встречи, поскольку ожидается более 25 участников.
15 апреля Mozilla объявила международным днем Firefox 4 Launch Party. В этот день в 239 городах мира собираются специалисты в области ИТ и поклонники Mozilla Firefox и вместе скачивают Mozilla Firefox 4 для своих компьютеров. В Армении Launch day Mozilla Firefox 4 состоится завтра, 5 мая в 19:00.