Մեծ հաղթանակների տոների կապակցությամբ «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ-ն ավանդատուների համար հայտարարում է «ՎՏԲ-Հաղթանակ» աննախադեպ ակցիայի մասին, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:
Մայիսի 9-ից հուլիսի 9-ը ներդնելով դրամային ավանդ «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի» ցանկացած մասնաճյուղում` հաճախորդը կստանա լավագույն տոկոսային առաջարկը` մինչև 13% տարեկան տոկոսադրույք:
Ակցիայի ժամանակահատվածում ավանդատուների համար գործում են հետևյալ պայմանները`ավանդի ներդրման նվազագույն գումարը կազմում է 50.000 ՀՀ դրամ; ավանդը ներդրվում է երկուսից մինչև վեց ամիս ժամկետով մինչև 13% տարեկան տոկոսադրույքով; բոլոր ավանդատուները ստանում են նվեր VISA Int. վճարային համակարգի պլաստիկ քարտ վարկային սահմանաչափով:
«ՎՏԲ-Հաղթանակ» ակցիայի առավելությունը կայանում է նրանում, որ ավանդատուները հնարավորություն են ստանում կարճ ժամանակահատվածում ստանալ նշանակալի եկամուտ:
2011թ. մայիսի 1-ի դրությամբ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի կողմից ֆիզիկական և իրավաբանական անձանցից ներգրաված ավանդների ծավալը կազմում է 62,150 մլրդ ՀՀ դրամ, որից 30,412 մլրդ ՀՀ դրամը ֆիզիկական անձանց ավանդներն են:

11 Май 2011 - 13:39 AMT
Продолжая свои традиции, ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» к праздникам Великих побед объявляет о проведении беспрецедентной акции ВТБ-Победа, сообщает пресс-служба банка.
К празднику Великих побед ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» с 9-го мая по 9-ое июля объявляет о беспрецедентной акции по вкладам. Оформив драмовый вклад в любом филиале «Банка ВТБ (Армения)», клиент получит лучшее процентное предложение – до 13% годовых.
В рамках акции действуют следующие условия: минимальный первоначальный взнос составляет 50 000 драмов, вклад принимается от двух до шести месяцев с процентной ставкой до 13% годовых, все вкладчики получают в подарок платежную карту VISA с кредитным лимитом.
По данным на 1 мая 2011 года объем привлеченных «Банком ВТБ (Армения)» от физических и юридических лиц вкладов составляет 62,150 млрд драмов, из которых 30, 412 млрд драмов – срочные вклады от физических лиц.