26 Մայիս 2011 - 10:18 AMT
Սույն թվականի հունիսի 4-ից 8-ը Պրոմեթեյ Բանկը կհյուրընկալի իր գործընկեր՝ գերմանական առաջատար BAADER ներդրումային բանկի հիմնադիր, տնօրենների խորհրդի նախագահ Ուտո Բաադերին: Այցի ընթացքում Բաադերին կուղեկցեն BAADER բանկի ինստիտուցիոնալ կապիտալի և ածանցյալ գործիքների ստորաբաժանման ղեկավար Օլիվեր Ռիդելը և տոկոսային եկամտաբերությամբ արժեթղթերով գործառնությունների ստորաբաժանման վերլուծաբան պրն. Դավիթ Սապոնջյանը:
Հայաստանում Բաադերը աշխատանքային հանդիպումներ կունենա ՀՀ վարչապետի, ՀՀ ԿԲ նախագահի, ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիա-ի ղեկավարության և այլ պաշտոնատար անձանց հետ:

26 Май 2011 - 10:18 AMT
С 4 по 8 июня «Банк Прометей» примет учредителя – председателя Совета директоров своего партнера – ведущего немецкого инвестиционного банка BAADER Уто Баадера.
Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, во время визита Баадера будут сопровождать руководитель отдела институционального капитала и деривативных инструментов банка BAADER Оливер Ридел и аналитик отдела операций с ценными бумагами с фиксированной доходностью Давид Сапонджян.
В Армении Уто Баадер проведет рабочие встречи с премьер-министром РА, председателем Центрального банка РА, руководством NASDAQ OMX Armenia и другими должностными лицами.