2011-ի հունիսի 1-ից իր գործունեությունը կսկսի Յունիբանկի «ԿԻՆՈՆԱԻՐԻ» նորաբաց մասնաճյուղը, որը գտնվում է նախկին «Նաիրի» կինոթատրոնի շենքի տարածքում` ք.Երևան, Մաշտոցի պող. 50 հասցեում: Մասնաճյուղ բացելու նպատակով Յունիբանկը նախկին «Նաիրի» կինոթատրոնի տարածքում վարձակալել է 299 քառ. մետր մակերեսով հատված:
«ԿԻՆՈՆԱԻՐԻ» մասնաճյուղը կիրականացնի հաճախորդների` ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց, բանկային համալիր սպասարկում երկուշաբթի-ուրբաթ օրերին` ժամը 9:15-ից մինչև 17:00:
Յունիբանկի կողմից ռազմավարության գերակա ուղղություն ընդունված մանրածախ բանկային բիզնեսի զարգացումը պահանջում է լայն մասնաճյուղային ցանցի առկայություն` մեծ թվով հաճախորդների որակյալ և արագ սպասարկման համար: Հայաստանի խոշոր քաղաքներում և Երևանի յուրաքանչյուր վարչական շրջանում մեկ կամ մի քանի սպասարկման կետեր բացելով, Յունիբանկը հաճախորդների համար ապահովում է բանկային ծառայությունների առավելագույն հասանելիություն և ընձեռում «տան մոտ» հարմարավետ սպասարկվելու հնարավորություն: Ներկա դրությամբ Յունիբանկի մասնաճյուղերի ընդհանուր քանակը 36-ն է, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:

1 Июнь 2011 - 10:45 AMT
С 1 июня 2011 года новый филиал «Юнибанка» – «КИНОНАИРИ» начнет свою деятельность. Филиал находится в бывшем здании кинотеатра «Наири», по адресу: г. Ереван, пр. Маштоца 50.
Филиал «КИНОНАИРИ» будет предоставлять комплексное банковское обслуживание как физическим, так и юридическим лицам с понедельника по пятницу с 9:15 до 17:00 часов, сообщает пресс-служба банка.
Активное развитие розничного банковского бизнеса, которое «Юнибанк» провозгласил приоритетным направлением деятельности, предполагает наличие разветвленной филиальной сети, с целью обеспечения качественного и оперативного обслуживания большого числа клиентов. «Открывая новые точки обслуживания в крупных городах Армении и во всех административных округах Еревана, «Юнибанк» обеспечивает максимальную доступность банковских услуг для населения и возможность удобного обслуживание «вблизи дома», – говорится в сообщении. С филиалом «КИНОНАИРИ» общее число филиалов «Юнибанка» достигло 36-и.