1 Հունիս 2011 - 14:08 AMT
Հունիսի 1-ին կայացավ «Ինեկոբանկ» ՓԲԸ նոր` «Տիգրան Մեծ» մասնաճյուղի բացման պաշտոնական արարողությունը, մասնաճյուղը գտնվում է Կենտրոն վարչական համայնքում` Տիգրան Մեծ 29ա հասցեում:
«Այս մասնաճյուղի բացումը ևս մեկ քայլ է հաճախորդների համար բանկն առավել հասանելի դարձնելու ճանապարհին»,- իր խոսքում ասաց Բանկի գործադիր տնօրենի տեղակալ Արթուր Համբարձումյանը: Նրա խոսքով, առաջիկա տարիներին բանկը նախատեսում է նոր մասնաճյուղեր բացել ինչպես Երևանի տարբեր վարչական համայնքներում, այնպես էլ հանրապետության մարզերում` առաջնորդվելով «Բարձրորակ սպասարկում` հաճախորդներին առավել հարմար վայրում» սկզբունքով:
Ինչպես հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը, նոր մասնաճյուղն առաջարկելու է բանկային ծառայությունների լայն շրջանակ, այդ թվում`հաշիվների սպասարկում, սպառողական և բիզնես վարկեր, ավանդներ, վճարային քարտեր, դրամական փոխանցումների համակարգերի ընտրության լայն հնարավորություն, կոմունալ վճարումների ընդունում, ապառիկ առևտրի ֆինանսավորում և այլն:
15 տարվա ընթացքում «Ինեկոբանկ» ՓԲԸ-ն մատուցում է բարձրորակ բանկային ծառայություններ և այսօր սպասարկում է ավելի քան 169 000 հաճախորդ:

1 Июнь 2011 - 14:08 AMT
1 июня состоялась официальная церемония открытия нового филиала ЗАО «Инекобанк» – «Тигран Мец», расположенного в административном районе столицы Кентрон по адресу: Тигран Мец – 29а.
«Это еще один шаг на пути повышения доступности банка к клиентам», – сказал в своей приветственной речи заместитель исполнительного директора ЗАО «Инекобанк» Артур Амбарцумян. По его словам, в ближайшие годы банк планирует открыть новые филиалы, как в разных административных районах Еревана, так и областях республики, руководствуясь стратегией «Высокое качество обслуживания в наиболее удобных местах для клиентов».
Как сообщает пресс-служба банка, в новом филиале будет предоставляться широкий спектр услуг, в том числе, обслуживание счетов, потребительское и бизнес кредитование, прием депозитов, денежные переводы и др.
На протяжении 15 лет ЗАО «Инекобанк» предоставляет высококачественные банковские услуги и на сегодняшний день обслуживает более 169 000 клиентов.