«ԱրմենՏել» ընկերությունը հայտարարում է Panasonic KXTS 500 և Panasonic KXTG1311 ֆիքսված հեռախոսների վաճառքի մեկնարկի մասին՝ համապատասխանաբար 7000 և 19500 դրամ արժողությամբ:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը շարունակում է ընդլայնել հեռախոսների տեսականին` առաջարկելով ճանաչված ընկերությունների արտադրության ֆիքսված հեռախոսներ: Մեր կողմից առաջարկվող կապի ժամանակակից և մատչելի տեխնոլոգիաները, ինչպես նաև ճկուն և շահավետ սակագները թույլ են տալիս մեր հաճախորդներին ստանալ անհրաժեշտ հեռահաղորդակցության ծառայությունները մատչելի գնով»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Panasonic KXTG1311 ռադիոհեռախոս և Panasonic KXTS 500 քաղաքային ֆիքսված հեռախոս կարելի է ձեռք բերել Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում:

Компания «АрменТел» объявляет о начале продаж аппаратов фиксированной телефонной связи Panasonic KXTS 500 и Panasonic KXTG1311 по цене 7000 и 19500 драмов соответственно.
«Компания «АрменТел» расширяет линейку телефонов, предлагая фирменные аппараты городской телефонной связи. Современная и доступная техника связи, а также гибкие и выгодные тарифы универсального оператора Армении позволяют нашим клиентам получить необходимый пакет телекоммуникационных услуг и сервисов по доступной цене», – сказал генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Приобрести радиотелефон Panasonic KXTG1311 и аппарат стационарной городской связи Panasonic KXTS 500 можно в офисах продаж и обслуживания Beeline.