20 Հունիս 2011 - 12:18 AMT
Հունիսի 20-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3950000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 373.50 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 373.50 դրամ:
Միաժամանակ հունիսի 20-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 373.96 դրամ` հունիսի 17-ի համեմատ կրճատվելով 1.13 կետով: Միևնույն ժամանակ, 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 532.15 դրամ` ավելանալով 0.80 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.38 դրամ` կրճատվելով 0.03 կետով: Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը:

20 Июнь 2011 - 12:18 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 20 июня было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,95 млн. по курсу 373,50 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 373,50 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 20 июня составил 373,96 драма, сократившись по сравнению с 17 июня на 1,13 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 532,15 драма, увеличившись на 0,80 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,03 п.п. – 13,28 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.