24 Հունիս 2011 - 12:31 AMT
Հունիսի 24-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,35 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 372.76 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 372.50 դրամ:
Հունիսի 24-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 373.55 դրամ` հունիսի 23-ի համեմատ նվազելով 0.19 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 534.36 դրամ` ավելանալով 0.85 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.02 կետով` կազմելով 13.30 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

24 Июнь 2011 - 12:31 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 24 июня было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $4,35 млн. по курсу 372,76 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 372,50 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 24 июня составил 373,55 драма, сократившись по сравнению с 23 июня на 0,19 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 534,36 драма, увеличившись на 0,85 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,02 п.п. – 13,30 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.